top of page

Sprawdzone strategie Makro

Nauczysz się właściwie interpretować dane makroekonomiczne i zmieniające się procesy na globalnych rynkach finansowych oraz poznasz skuteczne strategie makro, które znacząco podniosą skuteczność Twojego procesu handlowego. Otrzymasz unikalne przygotowanie do skutecznego inwestowania bez względu na to czy masz już doświadczenie czy dopiero zaczynasz przygodę z rynkami

jak inwestować na giełdzie

Proces Tradingowy

Dowiesz się, krok po kroku, w jaki sposób przygotować wysokiej jakości pomysły handlowe, które są kluczowym czynnikiem skutecznego procesu inwestycyjnego. Dowiesz się jak zarządzać ryzykiem oraz z jakich instrumentów korzystać i jak optymalnie rozgrywać na rynkach przygotowane scenariusze. Materiał na to szkolenie został opracowany na bazie programu wdrożeniowego w jednym z najlepszych funduszy hedgingowych w Londynie, ale zredagowany tak, aby był prosty i czytelny w odbiorze nawet dla osoby nie mającej nigdy dotąd wiele wspólnego z inwestowaniem na rynkach.

skuteczne strategie

Kompleksowe przygotowanie

Na program szkoleniowy składa się ponad 40 nagrań video. Otrzymujesz ponad 13 godzin aktualnej i praktycznej wiedzy o tym jak skutecznie wdrożyć elementy analizy makro do swojego procesu inwestycyjnego. Przygotowany materiał pomoże Ci spojrzeć na rynek z perspektywy profesjonalnego tradera i pomoże znacząco poprawić Twoje wyniki na rynku. Sprawi, że wyjdziesz poza "mainstreamowy" proces oparty głównie na analizie technicznej i "czarodziejskich" metodach price action. Wyjdziesz poza utarte schematy i zaczniesz handlować jak profesjonalista. 

inwestowani na giełdzie

Sesje pytań i odpowiedzi

W każdym dziale otrzymasz maksymalną ilość praktycznej wiedzy. W przygotowanych materiałach staraliśmy się optymalnie wyczerpać temat, wykorzystując do tego wiele przykładów z realnego rynku, które wydarzyły się w ostatnim czasie. Zdajemy sobie jednak sprawę, że proces nauki dla każdego z nas może przebiegać nieco inaczej, dlatego na każdym etapie kursu możesz liczyć na wsparcie merytoryczne moje i mojego zespołu oraz masz możliwość zadawać bezpośrednio pytania odnośnie zakresu szkolenia. Ponadto, każdy uczestnik szkolenia będzie mógł wziąć udział w sesjach indywidualnych online (jeden na jeden), gdzie zostaną poruszone kwestie strategii i najlepsze sposoby ich wykorzystania na rynkach, dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Co otrzymasz dołączając do naszego programu szkoleniowego?

 

Nagrania video - 44 nagrania wideo, ponad 14 godzin skondensowanej praktycznej wiedzy z licznymi przykładami z realnego rynku, bez zbędnego, bezproduktywnego szumu i teoretycznego bełkotu.

Sesje indywidualne online - spotkania w formie warsztatów, prowadzone przez praktyków rynkowych z wieloletnim doświadczeniem, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał strategii omawianych podczas szkolenia.

Dożywotni dostęp do aktualizacji - wiemy, że rynki ewoluują, dlatego materiał szkolenia również musi podążać za tymi zmianami. Nie martw się, decydując się na ten program szkoleniowy otrzymasz dożywotni dostęp do wszystkich zmian, aktualizacji i wszelkich nowych materiałów, które regularnie będą się pojawiać w specjalnie przygotowanej strefie edukacyjnej. 

  

I. Wprowadzenie do globalnego makro

Dział I zawiera m.in.:

- mikro i makro analiza w tradingu

- właściwe podejście w aktywnym inwestowaniu

- analiza techniczna vs fundamentalna

- międzyrynkowa analiza, powiązania i korelacje

- wykorzystanie sentymentu w tradingu

- i wiele więcej...

III. Proces tradingowy

Dział III zawiera m.in.:

- wykorzystanie wybranych metod analizy technicznej w handlu na rynkach

- przygotowanie pomysłu inwestycyjnego i planu tradingowego

- realizacja planu, budowanie, prowadzenie i zarządzanie otwartymi pozycjami

- wybór odpowiednich instrumentów do handlu

- właściwe korzystanie z dostępnej dźwigni na rynkach

- i wiele więcej...

V. Przegląd najważniejszych gospodarek

Dział V zawiera m.in.:

- szczegółowy przegląd gospodarek G8 i ich wpływ na globalne rynki finansowe

- implikacje dla rynków wynikające z charakterystyk poszczególnych gospodarek

- JPY, CHF, USD - czyli "Safe Haven"

- Sektory i przemysły które mają realny wpływ na globalne rynki finansowe

- i wiele więcej...

VII. Najważniejsze koncepcje ekonomiczne wykorzystywane w tradingu

Dział VII zawiera m.in.:

- prawo popytu i podaży

- inflacja i oczekiwania inflacyjne

- koszt alternatywny

- funkcje polityki w spowolnieniu gospodarczym

- QE i inflacja cen aktywów

- Korelacje na rynkach

- i wiele więcej...

II. Jak poprawnie przeprowadzić analizę makro

Dział II zawiera m.in.:

- zmiany w polityce monetarnej banku centralnego, jak je rozgrywać na rynku

- interpretacja danych ekonomicznych oraz strategie rozgrywania na rynkach

- polityka fiskalna i jej wpływ na gospodarkę i rynki finansowe

- polityka i geopolityka w tradingu - wiele realnych przykładów z rynku

- sentyment specyficzny i jak go wykorzystać w tradingu

- zmiana sentymentu rynkowego - jak skutecznie nią handlować

- malejący krańcowy przychód i banki centralne - zastosowanie w tradingu

- i wiele więcej...

IV. Rynki finansowe a gospodarka

Dział IV zawiera m.in.:

- rynek obligacji, rynek akcji i surowców a gospodarka - wykorzystanie zależności w handlu na rynkach

- rynek złota - strategia rozgrywania 

- aukcje obligacji i QE ważne narzędzia banku centralnego i ich wpływ na rynki oraz gospodarkę

- i wiele więcej...

VI. Rynek instrumentów pochodnych

Dział VI zawiera m.in.:

- wykorzystanie instrumentów pochodnych w budowaniu portfela

- praktyczna wycena opcji i kontraktów terminowych

- wystawianie opcji w praktyce

- i wiele więcej...

VIII. Strategia inwestycyjna dla rynków akcji

Dział VIII zawiera m.in.:

- szczegółowo omówioną kompleksową i niezwykle skuteczną strategię inwestycyjną na rynkach akcji, opartą o analizę fundamentalną, makro i techniczną

- wykorzystanie unikalnych narzędzi makro w procesie skutecznego inwestowania na rynkach akcji

- i wiele więcej...

Co zyskam decydując się na ten kurs?

Na kursie Globalny Makro Trader poznasz kompleksową strategię opartą o środowisko globalnego makro. Ma on na celu wyposażyć Cię w umiejętności sprawnego poruszania się w codziennym gąszczu informacji i tego jak sprawnie odseparować istotne informacje, które mają realne znaczenie dla rynków, od bezużytecznego medialnego szumu. Ten kurs, poza gotową strategią,  nauczy Cię myśleć i działać samodzielnie w taki sposób, w jaki robią to profesjonaliści.

Niezależnie od tego, czy handlujesz akcjami, obligacjami, indeksami, surowcami czy na rynku forex, bez względu na to czy zarządzasz portfelem krótko, średnio czy długoterminowo, przygotowany materiał pomoże Ci wdrożyć skuteczne strategie makro do swojego procesu decyzyjnego i znacząco poprawić skuteczność Twojego handlu na rynkach.

Tematy poruszane na szkoleniu skupiają się na strategiach skoncentrowanych na wybranych obszarach makro i fundamentalnych, a tym samym pozwalają oderwać się od mainstreamu (według statystyk brokerów ponad 80% osób traci na rynku pieniądze) w większości skupionym wyłącznie na analizie technicznej, często błędnie ją interpretując i niepoprawnie wykorzystując na rynkach. Materiał ten pomoże Ci zrozumieć co tak naprawdę ma znaczenie i co w rzeczywistości porusza rynkami, jakie wydarzenia i informacje mają realny wpływ na rynki oraz wskaże, które są bez znaczenia - to kluczowe w dzisiejszym świecie pełnym szumu informacyjnego.  Dzięki temu nauczysz się poprawnie reagować na dane oraz zachodzące zmiany w globalnej gospodarce, co przełoży się na lepsze wyniki w handlu na rynkach.

 

Po tym szkoleniu gwarantuje Ci nigdy więcej:

 • Wybierania losowych aktywów do portfela

 • Wychodzenia z pędzącego rynku zbyt szybko 

 • Pochopnego wchodzenia w rynek

 • Wahania się i niezdecydowania

 • Strachu i przerażenia

 • Stresu i nieprzespanych nocy

 • Uczucia bezradności

 • Zwątpienia i niepewności

 • Niszczenia przez gigantyczne straty…

Warunki uczestnictwa w programie szkoleniowym “Globalny Makro Trader” 

 1. Jak można zapisać się do programu szkoleniowego “Globalny Makro Trader”? Na stronie głównej Akademii Inwestora odszukaj interesujący Cię program szkoleniowy – wybierz dołącz do programu, następnie wybierz opcję zamów dostęp. Przejdź do rejestracji uczestnika i wypełnij kwestionariusz on-line podając dane niezbędne do rejestracji. Dokonaj wpłaty za pośrednictwem wybranego systemu płatności dostępnego na stronie. Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz dostęp do programu szkoleniowego, który dostępny będzie na stronie Akademia Inwestora w zakładce Dostępne Kursy oraz w Profilu Użytkownika w zakładce Moje Szkolenia

 2. Kto prowadzi szkolenie? Materiał w formie nagrań wideo przygotowany został przez doświadczonych specjalistów z zakresu rynku kapitałowego i praktyków rynku giełdowego. 

 3. Jak długo trwa szkolenie? Dostęp do szkolenia jest bezterminowy. Każdy uczestnik programu ma również zagwarantowany dostęp do materiałów 24/dobę przez 7 dni w tygodniu, dodatkowo otrzymuje bezpłatny dostęp do wszelkich materiałów, które mogą pojawić się w przyszłości, w ramach uzupełnienia danego programu szkoleniowego. 

 4. Ile kosztuje kurs? Kurs online “Globalny Makro Trader” kosztuje 1999zł 

 5. Co zawiera się w cenie szkolenia? Dostęp do nagrań wideo, co najmniej 44 odcinki, ponad 14 godzin nagrań. Dodatkowo, każdy uczestnik szkolenia może wziąć udział w sesji indywidualnej online (jeden na jeden) ze szkoleniowcem, gdzie zostaną poruszone kwestie strategii i najlepsze sposoby ich wykorzystania na rynkach, dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości. Szczegółowy zakres tematyczny i opis modułów dostępny jest na stronie z programem szkoleniowym. 

 6. Czy można zrezygnować z uczestnictwa w kursie? Szczegółowy zakres odstąpienia od umowy zawarty jest w Regulaminie Serwisu

bottom of page